Vodafone повністю відновила надання послуг у Луганській області

Vodafone повністю відновила надання послуг у Луганській області

Донецька область все ще лишається поза зоною досяжності

Vodafone повністю відновила надання послуг у Луганській області
Фото: Shutterstock

Компанія «Vodafone Україна» завершила ремонтні роботи з відновлення зв'язку на сході України. Тепер послуги зв'язку в Луганській області надаються в повному обсязі, а в Донецькій – виникли проблеми з мережею, повідомляє прес-служба оператора. 

«Повідомляємо про те, що 19.01 ремонтні роботи з відновлення зв’язку на сході України завершено», – пише прес-служба.

У Луганській області послуги зв’язку надаються в повному обсязі. У Донецькій області мережа не працює з невідомих для компанії причин. Є ймовірність того, що обладнання виведено з ладу або відсутнє електропостачання. 

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг заявляє, що ОБСЄ здійснює спостереження за ремонтними роботами біля Щастя з метою відновлення мобільного зв'язку оператора Vodafone на Донбасі.

Раніше стало відомо, що мешканці непідконтрольних територій зможуть користуватися зв’язком Vodafone після відновлення мереж, при цьому компанія «Vodafone Україна» не вводитиме спеціальні тарифи для жителів тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло