mind
Мінкультури хоче викупити історичний будинок, який напередодні горів

Мінкультури хоче викупити історичний будинок, який напередодні горів

Причини пожежі будівлі XIX століття в центрі Києва поки встановлюються

Мінкультури хоче викупити історичний будинок, який напередодні горів
фото з facebook.com/andrew.rushkovsky

Міністерство культури України просить владу Києва викупити будинок по вулиці Б. Хмельницького, 12–14, в якому напередодні сталася пожежа. Про це міністерство написало на своєму сайті

«Мінкультури висловлює глибоку стурбованість пожежею в будівлі по вул. Б. Хмельницького, 12–14 в місті Києві. Ця будівля є пам'яткою архітектури місцевого значення №635-КВ (наказ Міністерства культури і туризму України від 15.09.2010 №706/0/16 -10)», – йдеться в повідомленні.

Відзначено також, що міністерство звертається до київського міського голови як керівника місцевого органу охорони культурної спадщини із закликом провести обстеження всіх пам'ятників на території Києва та вжити належних заходів для їх збереження.

«Зокрема, застосувати визначені чинним законодавством заходи впливу до тих власників (користувачів), які допускають неналежне утримання пам'яток, що несе загрозу їх знищення. Сподіваємося, що вже завтра власники (користувачі) пам'ятника по вулиці Б. Хмельницького, 12–14 отримають свій припис, а київська влада звернеться з позовом до суду про викуп пам'ятника», – резюмували у відомстві.

Нагадаємо: 20 січня у відселеному 5-поверховому житловому будинку в центрі Києва виникла пожежа. За попередніми даними, жертв і постраждалих немає.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті