UPG йде з київського ринку

UPG йде з київського ринку

Офіційна причина припинення роботи мережі в Києві – закінчення строку оренди станцій

UPG йде з київського ринку

Мережа АЗС UPG (компанія «Укрпалетсистем») припиняє роботу всіх трьох АЗС на території Києва. Офіційна причина припинення роботи мережі в Києві – закінчення строку оренди станцій. З цієї ж причини закривається АЗС UPG у Вінницькій області, передає enkorr.

Натомість UPG анонсує відкриття найближчим часом нових семи станцій у Дніпропетровській, Волинській, Київській, Закарпатській, Хмельницькій, Чернівецькій та Львівській областях.

Договори оренди АЗС у Києві були розірвані достроково. Цьому передував ряд судових розглядів. Наприклад, по АЗС на Академіка Заболотного договір оренди діяв до 1 листопада 2019 року. Але в жовтні 2017 року між орендодавцем «ПКФ Авант» і орендарем «Укрпалетсистем» виникли протиріччя.

Зокрема, «Укрпалетсистем» звинувачувала «Авант» в передачі комплексу в оренду третім особам, а саме «Поділлянафтозбуту».

Про це, на думку «Укрпаллетсістем», свідчив договір охорони цієї АЗС, укладений між «Поділлянафтозбут» і «Охорона та юридичний захист». Охоронна фірма 28 жовтня 2017 року прибула на АЗС, маючи на руках цей договір на охорону приміщень заправної станції.

Суд не побачив у цьому договорі охорони порушення договору оренди з «Укрпалетсистем» і став на сторону орендодавця («ПКФ Авант»).

Раніше стало відомо, що UPG вийшов на столичний ринок АЗС восени 2012 року, орендувавши три станції «МС-Ойл».

Бренд UPG належить паливній компанії «Укрпалетсистем» (Коростень, Житомирська обл.), яка спеціалізується на поставках нафтопродуктів (переважно ДТ) з Білорусі, а також на дрібнооптових поставках зі своїх нафтобаз. Компанія оперує одним з найбільших парків бензовозів (приблизно 200 одиниць). Мережа АЗС UPG налічує близько 60 станцій, значна частина яких зосереджена в Центральному та Західному регіонах України.

«Укрпалетсистем» також управляє трьома АЗС під брендом «Білоруська нафтова компанія», остання з яких була відкрита в листопаді на трасі Київ – Ковель.

Зараз більшість АЗС мережі знаходяться на стадії ребрендингу. Компанія розвиває програму лояльності UPGood і мережу ресторанів на АЗС VIVO Cafe.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло