35 мільйонерів столиці вже подали декларації про доходи – ДФС

35 мільйонерів столиці вже подали декларації про доходи – ДФС

Всього подано 848 декларацій про майновий стан та доходи із загальною сумою в понад 236 млн грн

35 мільйонерів столиці вже подали декларації про доходи – ДФС
Фото : Shutterstock

Станом на сьогодні подано 848 декларацій про майновий стан та доходи із загальною сумою в понад 236 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Згідно з повідомленням, 35 декларацій подано мільйонерами та 393 декларації – на податкову знижку. За поданими деклараціями, до сплати належить 3,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,6 млн грн військового збору.

Зазначимо, що у нормах щодо декларування доходів громадян відбулися зміни, зокрема зміна форми декларації про майновий стан і доходи. Також у минулому році було внесено зміни до Податкового кодексу, відповідно до яких скасовано обмеження розміру суми, сплаченої за навчання, яку платник податку може включити до податкової знижки за наслідками звітного року, а також обмеження щодо навчального періоду, за який здійснено таку сплату.

Платник може скористатися правом на отримання податкової знижки, пов’язаної з навчанням члена сім’ї першого ступеня споріднення, незалежно від того, чи одержує такий член сім’ї заробітну плату.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті