Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Ярославський веде переговори з банками в Давосі про співфінансування «Сухої Балки»

Ярославський веде переговори з банками в Давосі про співфінансування «Сухої Балки»

Минулого року бізнесмен купив цей рудник у Абрамовича

Ярославський веде переговори з банками в Давосі про співфінансування «Сухої Балки»
Фото Дмитро Стойков для Forbes Україна

Власник групи DCH Олександр Ярославський під час економічного форуму в Давосі обговорює з банками перспективи співфінансування розвитку рудника «Суха Балка». Про це пише Інтерфакс Україна.

«Зі мною банки готові йти в такі проекти», – заявив власник DCH.

Співфінансування необхідно бізнесменові для розвитку нових проектів. Як передають журналісти агентства, бізнесмен обговорює таку можливість як з комерційними банками, так і з міжнародними фінансовими організаціями. Ярославський вже провів зустріч з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Він зазначив, що цього року в Давосі зосередився саме на таких «точкових конкретних зустрічах», які, на його думку, принесуть більше користі, ніж обговорення питань загальноекономічної перспективи України та її інвестиційного клімату.

«Я говорив, що вкладатиму в Україну і купуватиму українські підприємства, і кожен рік підтверджую це реальними угодами: ХТЗ, «Суха Балка», страхова компанія ІНГО. Це великі проекти, які вимагають ретельної уваги. Є плани покупок і на 2018 рік», – заявив він.

Нагадаємо, група DCH бізнесмена Ярославського придбала «Євраз-Суха Балка» у групи Evraz, яка належить Роману Абрамовичу, шляхом придбання компанією Berklemond Investments Ltd. у Evraz Group S.A її дочірньої компанії Kadish Limited (Кіпр). Сторони угоди повідомили про неї 25 травня 2017 року.

В офіційній інформації ПрАТ «Євраз-Суха Балка» 31 травня 2017 року повідомило, що у реєстрі власників на 29 травня 2017 року частка компанії Palmrose BV (Нідерланди), що є 100% «дочкою» групи Evraz, знизилася з 99,252114% у загальній кількості акцій (99,383847% в загальній кількості голосуючих акцій) до 0%.

При цьому частка Kadish Limited зросла з 0% до 99,419301% у загальній кількості акцій (99,551255% у загальній кількості голосуючих акцій).

«Євраз-Суха Балка» спеціалізується на видобутку підземним способом і виробництві товарної залізної руди, до якої відносять агломераційну руду (вміст заліза 56–60%) та доменну руду (47–50%). До складу рудника входять шахта «Ювілейна» та шахта ім. Фрунзе.

У вересні 2016 року на руднику почалися проблеми з продовженням ліцензії на видобуток залізної руди, частина підприємства простоювала. Крім того, у Кривому Розі на початку травня 2017 року страйкували шахтарі трьох підприємств, зокрема «Євраз-Суха Балка», вимагаючи підвищення зарплати.

Потужність рудника становить близько 3,1 млн тонн товарної руди на рік. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті