Ярославський веде переговори з банками в Давосі про співфінансування «Сухої Балки»
Минулого року бізнесмен купив цей рудник у Абрамовича

Власник групи DCH Олександр Ярославський під час економічного форуму в Давосі обговорює з банками перспективи співфінансування розвитку рудника «Суха Балка». Про це пише Інтерфакс Україна.
«Зі мною банки готові йти в такі проекти», – заявив власник DCH.
Співфінансування необхідно бізнесменові для розвитку нових проектів. Як передають журналісти агентства, бізнесмен обговорює таку можливість як з комерційними банками, так і з міжнародними фінансовими організаціями. Ярославський вже провів зустріч з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).
Він зазначив, що цього року в Давосі зосередився саме на таких «точкових конкретних зустрічах», які, на його думку, принесуть більше користі, ніж обговорення питань загальноекономічної перспективи України та її інвестиційного клімату.
«Я говорив, що вкладатиму в Україну і купуватиму українські підприємства, і кожен рік підтверджую це реальними угодами: ХТЗ, «Суха Балка», страхова компанія ІНГО. Це великі проекти, які вимагають ретельної уваги. Є плани покупок і на 2018 рік», – заявив він.
Нагадаємо, група DCH бізнесмена Ярославського придбала «Євраз-Суха Балка» у групи Evraz, яка належить Роману Абрамовичу, шляхом придбання компанією Berklemond Investments Ltd. у Evraz Group S.A її дочірньої компанії Kadish Limited (Кіпр). Сторони угоди повідомили про неї 25 травня 2017 року.
В офіційній інформації ПрАТ «Євраз-Суха Балка» 31 травня 2017 року повідомило, що у реєстрі власників на 29 травня 2017 року частка компанії Palmrose BV (Нідерланди), що є 100% «дочкою» групи Evraz, знизилася з 99,252114% у загальній кількості акцій (99,383847% в загальній кількості голосуючих акцій) до 0%.
При цьому частка Kadish Limited зросла з 0% до 99,419301% у загальній кількості акцій (99,551255% у загальній кількості голосуючих акцій).
«Євраз-Суха Балка» спеціалізується на видобутку підземним способом і виробництві товарної залізної руди, до якої відносять агломераційну руду (вміст заліза 56–60%) та доменну руду (47–50%). До складу рудника входять шахта «Ювілейна» та шахта ім. Фрунзе.
У вересні 2016 року на руднику почалися проблеми з продовженням ліцензії на видобуток залізної руди, частина підприємства простоювала. Крім того, у Кривому Розі на початку травня 2017 року страйкували шахтарі трьох підприємств, зокрема «Євраз-Суха Балка», вимагаючи підвищення зарплати.
Потужність рудника становить близько 3,1 млн тонн товарної руди на рік.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].