Apple скорочує виробництво iPhone X вдвічі через слабкі продажі

Apple скорочує виробництво iPhone X вдвічі через слабкі продажі

Однією з причин могла стати надто висока ціна за флагманську модель iPhone

Apple скорочує виробництво iPhone X вдвічі через слабкі продажі
Фото Shutterstock

Американська корпорація Apple має намір зменшити обсяг виробництва iPhone X у І кварталі 2018 року вдвічі – з понад 40 млн одиниць до близько 20 млн. Про це повідомляє портал Nikkei з посиланням на звернення Apple до постачальників компонентів для iPhone X, яке опинилося в розпорядженні видання.

Виробництво флагманської моделі iPhone скоротиться у звʼязку з тим, що продажі на ключових ринках (Європа, США і Китай) в період новорічних свят виявилися нижчими, ніж передбачалося. Однією з причин може бути висока вартість смартфона, який коштує від від $999, відзначає видання.

Через низький попит на iPhone X – перший смартфон з дисплеєм на органічних світлодіодах (OLED-дисплеєм) в Apple можуть відкласти плани щодо впровадження OLED-дисплеїв в інші моделі смартфонів, додає Nikkei.

Саме через OLED-дисплей iPhone X має таку високу вартість. Дисплеї постачає Samsung Electronics.

Зменшення обсягу виробництва iPhone X може спровокувати ефект доміно серед виробників інших компонентів для цієї моделі «айфона», в підсумку це може їм обернутися мільярдними втратами.

Очікується, що Apple збереже обсяги виробництва інших моделей смартфонів, зокрема iPhone 8, 8 Plus та iPhone 7 на колишньому рівні в 30 млн одиниць.

Нагадаємо: iPhone X вийшов у листопаді минулого року. Він також став першим смартфоном у серії, в якого немає кнопки «додому». Для розблокування телефону вбудована функція розпізнавання обличчя – FaceID.

Пізніше Apple пообіцяла виправити несправність з екраном iPhone X, який «мерзнув» на холоді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло