Інвестиції не вдалися: сайт литовського стартапу Prodeum зник після «ICO на $6 млн»

Інвестиції не вдалися: сайт литовського стартапу Prodeum зник після «ICO на $6 млн»

На сторінці проекту залишився лише красномовний напис «penis»

Інвестиції не вдалися: сайт литовського стартапу Prodeum зник після «ICO на $6 млн»
фото Twitter

Сайт проекту зі створення системи маркування овочів Prodeum виявився видалений після восьми днів ICO. На це звернули увагу користувачі Twitter, повідомляє vc.ru.

Prodeum обіцяв інвесторам розробити нову систему маркування овочів і фруктів, яка дозволила б покупцям відслідковувати, звідки прибув товар і які добавки використовувалися при його вирощуванні.

Компанія почала продаж токенів 20 січня і повинна була завершити ICO 13 березня 2018 року. За даними TokenDesk, за вісім днів ICO проект залучив близько $6 млн.

28 і 29 січня користувачі Twitter виявили, що з сайту Prodeum зникла вся інформація, а сама сторінка – тепер порожнє поле зі словом «penis» у верхньому кутку.

«Не залишає в спокої той факт, що компанія пообіцяла долучити фрукти й овочі до блокчейну (що б воно в дідька не означало), провела ІСО на 6 млн, утікла з коштами інвесторів і залишила слово «пеніс» на своєму веб-сайті».

Журналіст BuzzFeed Райан Мак виявив, що інвестори Prodeum можливо, платили користувачам, щоб ті писали назву проекту на своїх тілах і робили фото.

Деякі користувачі сумніваються в тому, що Prodeum був успішним проектом: на сторінку стартапу в Twitter підписані тільки 184 користувачі, а очікуваний гаманець Prodeum виявився майже порожнім.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті