Amazon, Berkshire і JP Morgan створять компанію для зниження ціни на медичні послуги

Amazon, Berkshire і JP Morgan створять компанію для зниження ціни на медичні послуги

Працівники трьох компаній тепер будуть платити за лікування дешевше

Amazon, Berkshire і JP Morgan створять компанію для зниження ціни на медичні послуги
фото Shutterstock

Amazon разом з холдингом Berkshire Hathaway інвестора Уоррена Баффета і банком JP Morgan Chase створять компанію, метою якої стане надання дешевших медичних послуг для своїх співробітників у США. Про це повідомляє Reuters.

Згідно із заявою компаній, це буде незалежна структура, створена зовсім не для отримання прибутку. Акцент буде зроблений на надання медичної допомоги «за розумною ціною». «Група сподівається застосувати свої об'єднані можливості й ресурси, щоб використовувати новий підхід до цих найважливіших питань охорони здоров'я», – вказується в заяві.

Над створенням медкомпаніі працюють менеджер з інвестицій у Berkshire Hathaway Inc Тодд Комбс, керуючий директор JP Morgan Chase&Co Марвелл Салліван Берхтольд і старший віце-президент Amazon Бет Галетті.

У США витрати на охорону здоров'я зростають щороку швидше, ніж інфляція, і в 2017 році вони становили 18% економіки США. Уряд США докладає зусиль, щоб скоротити ці витрати.

Уоррен Баффет в спільній заяві компаній назвав швидко зростаючі витрати на охорону здоров'я «голодним черв'яком, що присмоктався до американської економіки». Він додав, що Amazon, Berkshire і JPMorgan ще не мають готової стратегії, але вони не готові миритися з такою ситуацією і будуть шукати нові рішення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті