Мітингувальники перекрили пункти пропуску на українсько-польському кордоні

Мітингувальники перекрили пункти пропуску на українсько-польському кордоні

Люди виступають проти нових митних правил

Мітингувальники перекрили пункти пропуску на українсько-польському кордоні
фото з facebook.com/igor.zinkevych

Мешканці прикордонних районів перекрили дорогу поблизу пунктів пропуску «Шегині» та у Раві-Руській на українсько-польському кордоні. Мітингарі виступають проти нового закону про порядок перетину кордону. Про це повідомляє Zaxid.net.

За інформацією прес-служби патрульної Поліції Львівщини, участь в акції перекриття дороги до «Шегині» та Рави-Руської беруть участь 20 та 30 осіб відповідно, які ходять по пішохідному переході та пропускають одну машину на 15 хвилин.

Один з організаторів Володимир Васьків напередодні заявляв, що перекриття дороги триватиме до 18:00.

«Буде трошки проблема, щоб люди відчули, що то непорядок, що той закон із часом і на них буде впливати, коли поїдуть собі щось купити на суму понад 50 євро. Чому ми не можемо на 500, до 500 євро, як було, купити товар і поїхати собі спокійно в Україну?», – заявляв Васьків.

Учасники акції виступають про нового закону про порядок перетину кордону, запроваджений для боротьби з малою контрабандою.

Нагадаємо, на початку року Рада ввела податкові обмеження на ввезення товарів через кордон та їх пересилання. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло