Visa і Mastercard підвищили комісію за купівлю криптовалют

Visa і Mastercard підвищили комісію за купівлю криптовалют

Комісія на подібні операції тепер становить 5%

Visa і Mastercard підвищили комісію за купівлю криптовалют
Фото: Shutterstockk

Visa і Mastercard ввели комісію за покупку криптовалюти за дебетовою або кредитною карткою, прирівнявши такі операції до зняття готівки. Про це повідомляє TechCrunch.

«Компанія Visa дозволяє використання дебетових, кредитних і передплачених карт Visa для покупки криптовалют за умови, що такі транзакції відповідають чинному законодавству країни як продавця криптовалюти, так і її покупця», – повідомили у компанії Visa.

Рышення про авторизацію таких транзакцій приймають банки-емітенти. вони ж встановлюють розмір комісії для власника карти, якщо вона передбачена.

Банки-еквайєри і торгово-сервісні підприємства несуть відповідальність за те, щоб при формуванні транзакцій по карткам Visa кожна транзакція отримувала коректний код в рамках платіжної системи Visa.

Раніше криптовалютная біржа CoinBase стягувала комісію за покупку криптовалюти в розмірі 4%. Пізніше Visa і Mastercard також ввели комісію на подібні операції в розмірі 5%. Таким чином, інвестори втрачають майже 10%.

Зазначається, що операції з купівлі криптовалюти не підпадають під безвідсотковий пільговий період по кредитній карті.

Клієнти також можуть зробити покупку з більш низькою комісією через банківський переказ, але це займає кілька днів. Тим не менш, зазначається, що для більшості людей сплата комісії у розмірі 10% значить те, що використання карток для купівлі криптовалюти більше не таке приємне і зручне.

Подібні зміни можуть торкнутися криптовалютних операцій і через інші біржі.
«Політики компанії Visa щодо правил формування транзакцій не змінились», – йдеться в повідомленні.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті