Корпорація Roshen не змогла зареєструвати ТМ Crabs у ЄС через росіян

Корпорація Roshen не змогла зареєструвати ТМ Crabs у ЄС через росіян

Російські кондитери вважають, що Crabs легко сплутати з їхніми «Раковыми шейками»

Корпорація Roshen не змогла зареєструвати ТМ Crabs у ЄС через росіян
Фото: Shutterstock

Корпорація Roshen не змогла зареєструвати на території Євросоюзу торгову марку і права інтелектуальної власності на цукерки Crabs. Її опонентом є російська кондитерська фабрика «Красный Октябрь». Про це пише Liga.net.

Згідно з повідомленням, фабрика «Красный Октябрь» раніше також не змогла довести, що цукерки під ТМ «Раковые шейки» зовні схожі на Crabs виробництва Roshen. Генеральний суд ЄС окремим рішенням спростував схожість етикеток двох видів цукерок.

Roshen подала заявку в Управління інтелектуальної власності Європейського союзу (EUIPO) на реєстрацію товарного знаку ще у 2013 році. Рік по тому «Красный Октябрь» подав заперечення проти реєстрації українських цукерок.

У 2015 році заяву російських кондитерів відхилили, аргументувавши рішення тим, що дизайн упаковки цукерок українського виробництва не порушує права інтелектуальної власності російських кондитерів, адже краби та раки – різні тварини, а кольори на етикетках відрізняються.

У 2016 році Перша апеляційна рада EUIPO ухвалила рішення не продовжувати розгляд. У результаті багаторічної суперечки і Roshen, і «Красному Октябрю» не вдалося відстояти своє право на товарний знак.

Раніше повідомлялось, що корпорація Roshen звернулася до суду з позовом про порушення ТОВ «Белларія» та «Ашаном» права інтелектуальної власності при випуску продукції під торговою маркою «Київський торт». Однак пізніше з'явилось повідомлення, що корпорація не має судових претензій до «Ашану» з приводу виробництва «Київського торту».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло