mind
На зимовій Олімпіаді зареєстрували перший випадок вживання допінгу

На зимовій Олімпіаді зареєстрували перший випадок вживання допінгу

В аналізах японського спортсмена було виявлено заборонений препарат

На зимовій Олімпіаді зареєстрували перший випадок вживання допінгу
фото з pixabay.com

На зимовій Олімпіаді в Південній Кореї було зафіксовано перший позитивний допінг-тест. В пробі японського ковзаняра Кей Сейто було знайдено заборонений препарат. Про це повідомляє USA Today.

Зазначається, що це перший подібний випадок в історії японського спорту на зимових іграх.

Антидопінговий відділ Арбітражного спортивного суду повідомив, що в пробах Сейто було знайдено ацеталозамід. Цей препарат може бути маскувальним агентом та використовуватись як діуретик.

Японський спортсмен покинув Олімпійське селище та погодився на тимчасове призупинення своєї участі, втім зазначив, що боротиметься, щоб очистити свою репутацію.

«Я шокований результатами досліджень, – сказав він. – Я не ніколи не приймав допінг. Я ніколи не застосовував анаболічні стероїди, тому в мене не було необхідності це приховувати».

«Коли в мене брали пробу 29 січня під час тренувального табору, в результатах не було жодних заборонених речовин. Єдиний спосіб, як ця речовина потрапила до мого організму, це якщо я її прийняв випадково», – зазначив Сейто.

Ця подія може стати серйозним ударом для Японії, яка славиться своїм «чистим іміджем» і прийматиме літні Олімпійські ігри 2020 року в Токіо.

Нагадаємо: антидопінгові агентства виступали проти участі російських спортсменів у зимових Олімпійських іграх в Південній Кореї після вживання ними заборонених речовин під час Олімпіади в Сочі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті