Порошенко обговорив із Меттісом санкції проти РФ та введення миротворчої місії на Донбас

Порошенко обговорив із Меттісом санкції проти РФ та введення миротворчої місії на Донбас

Сторони також обговорили подальші кроки з метою укріплення оборонної спроможності України

Порошенко обговорив із Меттісом санкції проти РФ та введення миротворчої місії на Донбас
фото з president.gov.ua

В рамках участі в Мюнхенській конференції з питань безпеки, президент України Петро Порошенко та міністр оборони США Джеймс Меттіс обговорили ситуацію на Донбасі, питання введення миротворчих сил ООН та важливість політики санкцій проти Росії. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Президент України висловив вдячність за тверду позицію США на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

«В Україні вірять в лідерство США у справі укріплення трансатлантичного фронту протидії російській агресії та спробам розхитування світового закону та порядку», – підкреслив Порошенко.

Сторони обговорили ситуацію на Донбасі та висловили занепокоєння щодо спроб Росії та сепаратистів, яких вона підтримує, підірвати мирний процес.

Українська та американська сторони також вчергове говорили про необхідність розміщення миротворчої місії на Донбасі.

Порошенко подякував за важливі рішення Вашингтону у питання укріплення військового потенціалу ЗСУ та обороноздатності України. Останні рішення США є сигналом агресору проти будь-яких його намірів ескалації ситуації на Донбасі, яка, за умови наявності в Україні нових оборонних можливостей, в рази збільшить ціну такої імовірної агресії.

 Сторони обговорили подальші кроки з метою укріплення оборонної спроможності України, а також відзначили пріоритетність розвитку стратегічного партнерства між Києвом та Вашингтоном.  

Нагадаємо, голова МЗС Німеччини вважає, що єдиною умовою для послаблення санкцій проти Росії є введення миротворчих сил ООН на Донбас та припинення вогню, завдяки цьому.   

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло