Трамп поклав провину за стрілянину у школі Флориди на ФБР і Росію
Якби ФБР надмірно не захоплювалося російським втручанням, то мало б час на інші розслідування, вважає Трамп

Учні школи в Паркленді, Флорида, які вижили після стрілянини, влаштованої 14 лютого колишнім учнем цієї школи, висловлюють в мережі гнів та обурення, після того, як президент Дональд Трамп заявив, що в кривавій трагедії винне ФБР та його розслідування російського втручання в американські вибори, передає CNN.
«Дуже шкода, що ФБР випустила з уваги всі сигнали, які надходили від флоридського убивці. Це неприйнятно. Вони витрачають надто багато часу на те, щоб довести змову росіян з кампанією Трампа. Не було ніякої змови! Займіться своєю справою і змусьте нас знову вами пишатися», – написав президент у своєму Twitter.
Твіт президента викликав обурення громадськості, серед яких і учні Парклендської школи.
«17 моїх однокласників загинули, 17 майбутніх доль, 17 дітей, 17 друзів. Але звісно ж, усе це має бути пов’язано з вами. Як же можна було забути», – пише один з учнів.
«17 невинних людей були жорстоко вбиті в моїй школі, в місці, де вони мали би бути в безпеці. Ви президент Сполучених Штатів, і у вас вистачає наглості покласти провину за все це на Росію. Хоча цього можна було чекати», – додає інший.

«Боже, 17 моїх друзів і однокласників убито, а ви шукаєте можливості прив’язати сюди Росію? Можете залишити при собі всі свої нещирі й беззмістовні «думки і молитви», – пише ще один учень, згадуючи попередній твіт Трампа зі стандартним текстом співчуття.
Деякі з учнівських твітів стали «вірусними» і набрали більшого поширення, ніж твіт Трампа.
Студентська спільнота закликає бойкотувати президента у зв’язку з його бездіяльністю у вирішенні проблеми. Учні вважають, що слід переглянути закон про зброю і заборонити її вільний продаж та носіння.
Протести в учнівських аудиторіях поступово переміщуються на вулиці, зазначає видання. Студенти вимагають у сенаторів винести на розгляд Сенату поправки до закону.
Також студенти закликають не приходити на традиційну зустріч Трампа зі студентами вищих шкіл, яка призначена на цю середу в Білому домі.
«Якщо Дональд Трамп хоче нас послухати – то це не ми маємо йти до нього, а нехай він прийде до нас», – заявив Алекс Вінд, один із запрошених на зустріч.
Нагадаємо, учні американських шкіл планують закінчити в цьому році навчання 20 квітня і не повертатися в аудиторії, поки не буде переглянуто закон про збою.
Як повідомлялося, Ніколас Круз, який в школі убив 17 дітей та дорослих в середу 14 лютого, оголосив про свої наміри ще рік тому в соцмережі. «Я збираюся професійно розстрілювати людей у школах» – написав він коментар, однак ФБР не звернула на нього належної уваги.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].