ЄС проти технологічних компаній: ЄС хоче отримувати персональну інформацію клієнтів великих компаній

ЄС проти технологічних компаній: ЄС хоче отримувати персональну інформацію клієнтів великих компаній

Microsoft, Apple та IBМ вважають, що це зруйнує довіру користувачів до їхніх хмарних сервісів

ЄС проти технологічних компаній: ЄС хоче отримувати персональну інформацію клієнтів великих компаній
фото з pixabay.com

ЄС готує законодавство, щоб змусити компанії передавати персональні дані клієнтів на їх прохання, навіть якщо вони зберігається на серверах за межами блоку. Про це повідомляє Reuters.

Ще раніше влада ЄС заявила, що хотіла б, щоб правоохоронні органи мали доступ до електронних доказів, які зберігаються в межах 28 країн – членів блоку.

Цифрові кордони – це зростаюча глобальна проблема в епоху, коли великі технологічні компанії використовують «хмарні» мережі гігантських центрів обробки даних, які означають, що дані людини можуть знаходитись де завгодно.

Правоохоронці переконані, що такі повноваження необхідні для боротьби із злочинністю в епоху цифрових технологій. Але представники компаній кажуть, що надання уряду так званих позатериторіальних повноважень для отримання  персональних даних може підірвати права приватного життя людей. Технологічні фірми, такі як Microsoft, Apple та IBМ, говорять, що це підірве довіру користувачів до хмарних сервісів.

Запланований закон, який буде застосовуватись до всіх компаній по всьому світу, які займаються бізнесом в ЄС, є очевидним зрушенням в позиції Єврокомісії, яка в минулому наполягала на захисті приватного життя.

Комісар Європейської юстиції Віра Журова повідомила, що теперішній метод доступу до транскордонних доказів є «дуже повільним та неефективним» і що правоохоронці мають бути швидшими, ніж злочинці.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло