Walmart, попри закон, не продаватиме зброю особам, які не досягли 21 року

Walmart, попри закон, не продаватиме зброю особам, які не досягли 21 року

Американський ритейлер вилучив зі свого сайту всі позиції, схожі на зброю, навіть іграшки

Walmart, попри закон, не продаватиме зброю особам, які не досягли 21 року
фото з twitter.com/WalmartToday

Найбільший американський ритейлер Walmart приєднався до продавця спортивних товарів Dick’s Sporting Goods у підвищенні віку для купівлі вогнепальної зброї до 21 року після кривавої стрілянини, яка відбулась минулого місяця в одній зі шкіл Флориди. Про це повідомляє Reuters.

Walmart заявив, що «у світлі нещодавніх подій» він збільшить вік для покупців вогнепальної зброї та боєприпасів з 18 до 21 року. Ритейлер також видалив з веб-сайту позиції, які просто нагадують штурмові гвинтівки, зокрема й пневматичну та іграшкову зброю. Walmart припинив продаж штурмових гвинтівок у 2015 році та продає лише пістолети на Алясці.

Продавець спорттоварів припинить продаж штурмових гвинтівок та магазинів великої ємності. Крім того, він припинить продавати зброю особам, які не досягли 21-річного віку.

Заяви магазинів з’явились в той самий день, коли у школі, де відбулась стрілянина, під час якої загинуло 17 осіб, відновились заняття.

Кривава трагедія викликала хвилю протестів серед молоді, а чиновники розглядають питання прийняття більш жорстких заходів контролю над обігом зброї. Водночас Національна стрілецька асоціація вбачає у таких заходах порушення Другої поправки до Конституції, яка дозволяє громадянам носити зброю.

Dick’s Sporting Goods прибрав зброю із своїх магазинів у 2012 році після стрілянини в початковій школі в Коннектикуті, у результаті якої загинуло 20 першокласників та 6 дорослих, але продовжив їхній продаж через інший бренд. З середи продавець спортивних товарів припинив і такий вид продажу, і цей захід буде постійним.

Аналогічні заходи, направлені на заборону продажу вогнепальної зброї, здійснили і Amazon та eBay.

Нагадаємо: 15 лютого у Паркленді, штат Флорида, колишній учень Ніколас Круз влаштував у школі стрілянину та вбив 17 дітей всього за 3 хвилини. Зазначається, що підліток давно це планував і оголосив про свої наміри ще рік тому в соцмережі.

Учні американських шкіл відразу почали активне обговорення ідеї припинити по всіх Сполучених Штатах навчання 20 квітня і більше не з’являтись в навчальних закладах, поки не буде змінено законодавство.

Також молодь влаштовувала лежачі протести перед Білим домом, щоб звернути увагу влади до нагальної проблеми.

Як повідомлялось, Трамп запропонував озброїти вчителів для їх самооборони. Але одна з профспілок працівників освіти США висловилась категорично проти ініціативи президента.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті