140 конгресменів вимагають, щоб Трамп увів нові санкції проти РФ

140 конгресменів вимагають, щоб Трамп увів нові санкції проти РФ

Вони вважають, що Трамп «постійно виправдовує Путіна» і дає зрозуміти, що Росії нічого не буде за втручання у вибори

140 конгресменів вимагають, щоб Трамп увів нові санкції проти РФ
Фото Shutterstock

Група із 140 демократів звернулась до президента США Дональда Трампа із проханням ввести санкції проти Росії у відповідь на втручання РФ в американські вибори 2016 року. Про це повідомляє The Hill.

«Ваші дії за останній рік показали, що ви постійно виправдовуєте президента Путіна та відкидаєте визнане ним сприяння вашій кампанії у 2016 році, – зазначається у зверненні. – Цими діями ви ігноруєте закон та прерогативи іншої гілки влади і даєте зрозуміти Росії, що ви не зробите нічого, щоб зупинити втручання в наші вибори». 

Депутати нагадали також, що введення санкцій було схвалено Конгресом ще минулого року, а крайній термін для їхнього підтвердження адміністрацією президента сплинув у січні 2018-го.

Розвідагентства США дійшли висновку, що РФ втручалась у американські вибори 2016 року. Спецпрокурор Роберт Мюллер, який веде цю справу, минулого місяця висунув обвинувачення проти 13 громадян Росії.

Участь РФ підтвердив і сам Владімір Путін, але підкреслив, що Росія не збирається екстрадіювати вищезгаданих 13 осіб до Сполучених Штатів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло