140 конгресменів вимагають, щоб Трамп увів нові санкції проти РФ

140 конгресменів вимагають, щоб Трамп увів нові санкції проти РФ

Вони вважають, що Трамп «постійно виправдовує Путіна» і дає зрозуміти, що Росії нічого не буде за втручання у вибори

140 конгресменів вимагають, щоб Трамп увів нові санкції проти РФ
Фото Shutterstock

Група із 140 демократів звернулась до президента США Дональда Трампа із проханням ввести санкції проти Росії у відповідь на втручання РФ в американські вибори 2016 року. Про це повідомляє The Hill.

«Ваші дії за останній рік показали, що ви постійно виправдовуєте президента Путіна та відкидаєте визнане ним сприяння вашій кампанії у 2016 році, – зазначається у зверненні. – Цими діями ви ігноруєте закон та прерогативи іншої гілки влади і даєте зрозуміти Росії, що ви не зробите нічого, щоб зупинити втручання в наші вибори». 

Депутати нагадали також, що введення санкцій було схвалено Конгресом ще минулого року, а крайній термін для їхнього підтвердження адміністрацією президента сплинув у січні 2018-го.

Розвідагентства США дійшли висновку, що РФ втручалась у американські вибори 2016 року. Спецпрокурор Роберт Мюллер, який веде цю справу, минулого місяця висунув обвинувачення проти 13 громадян Росії.

Участь РФ підтвердив і сам Владімір Путін, але підкреслив, що Росія не збирається екстрадіювати вищезгаданих 13 осіб до Сполучених Штатів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті