mind
Трамп звільнив помічника Тіллерсона за надто сміливий коментар

Трамп звільнив помічника Тіллерсона за надто сміливий коментар

Обурення щодо звільнення президентом держсекретаря «через Твіттер» стало «останнім коментарем» Гольдштейна

Трамп звільнив помічника Тіллерсона за надто сміливий коментар
Twitter Хізер Науерт

Президент США Дональд Трамп у вівторок звільнив держсекретаря Рекса Тіллерсона, а невдовзі після цього і його найближчого помічника, заступника держсекретаря з питань зв'язків з громадськістю Стіва Гольдштейна, повідомляє The New York Times.

Причиною став коментар Гольдштейна стосовно звільнення Тіллерсона, який прозвучав, очевидно, обурливо для Білого дому. Зокрема, Гольдштейн заявив, що Трамп не розмовляв із держсекретарем про його звільнення, і, відповідно, Тіллерсон нічого не знав про це. А про рішення Трампа він дізнався із повідомлення у Twitter президента.

Гольдштейн встиг попрацювати на своїй посаді лише три місяці. Його місце тимчасово займе речниця Держдепартаменту Хізер Науерт.

Видання зазначає, що стосунки президента Трампа та держсекретаря Тіллерсона завжди були «натягнутими», що проявлялося як у політичних суперечках, так і на побутовому рівні.

Сенатор від демократів Чак Шумер зазначає, що ще ніколи не бачив адміністрацію президента настільки дезорганізованою, вороже налаштованою один до одного.

«Те, що зробив президент Трамп, і як він це зробив, ще раз вказує на хаос у цій адміністрації», – зазначив він.

Нагадаємо, без жодних попереджень Трамп звільнив Рекса Тіллерсона з поста держсекретаря США. Також призначено нового керівника ЦРУ, ним вперше стане жінка.

Як повідомляє BBC, звільнений з посади держсекретаря Рекс Тіллерсон у своїй останній промові перед журналістами попередив про небезпечну поведінку Росії. Він назвав поведінку російської сторони тривожною. За його словами, Росія має ретельно зважити, наскільки її дії відповідають інтересам російського народу та світу у цілому.

«Продовження нинішнього курсу в політиці Росії, вірогідно, призведе до поглиблення її ізоляції, у такій ситуації ніхто не зацікавлений», – наголосив він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті