mind
Трамп хоче створити американські «космічні війська»

Трамп хоче створити американські «космічні війська»

Адміністрація президента вірить у «встановлення миру за допомогою сили»

Трамп хоче створити американські «космічні війська»
Фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп заявив, що його нова стратегія національної безпеки визнає, що космічний простір є «театром війни», та запропонував ідею створення «космічний військ», які б діяли за межами земної атмосфери. Про це повідомляє Time.

Під час зустрічі з представниками корпусу морської піхоти США в Сан-Дієго він сказав, що вірить у «встановлення миру за допомогою сили», та додав, що нова національна стратегія освоєння космосу є чудовою ідеєю.

Крім того, Трамп зазначиы, що «скоро ми відправимось на Марс», і цього б не трапилось, якби перемогла його суперниця на виборах у 2016 році – Гілларі Клінтон.

Видання Mashable повідомляє, що поки достеменно неясно, що Трамп має на увазі під «космічними військами». Військово-повітряні сили вже і так тісно пов’язані з космічними польотами.

Можливо, йдеться про «космічний корпус» – ідею, яка передбачає відповідальність за військові дії в космосі. У міру того, як розширюється військове використання космосу, деякі експерти заявляють, що «космічний корпус» – це саме те, що варто враховувати адміністраціям країн, коли вони думають про безпеку на орбіті.

Під час виступу президент США зазначив, що створення нового роду військ стане найбільшою програмою озброєння з часів президентства Рональда Рейгана.

Імовірний військовий бюджет США на 2019 рік складатиме $716 млрд, що, на думку Трампа, є заслуженим, оскільки найкращою зброєю Сполучених Штатів є військові.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті