mind
Broadcom передумала купувати Qualcomm після блокування угоди Трампом

Broadcom передумала купувати Qualcomm після блокування угоди Трампом

Угода між сінгапурською та американською компаніями оцінювалася в $117 млрд

Broadcom передумала купувати Qualcomm після блокування угоди Трампом
фото Shutterstock

Сінгапурський виробник напівпровідників Broadcom відкликав пропозицію про придбання американського виробника мікрочіпів Qualcomm, йдеться в прес-релізі компанії, на який посилаються «Ведомости».

Причиною стало блокування угоди президентом США Дональдом Трампом, який послався нібито на інтереси національної безпеки США.

За умовами угоди, яка зірвалася, сінгапурська компанія мала отримати контроль над Qualcomm. Угода оцінювалася в $117 млрд. Сторони планували її закрити на початку квітня.

Трамп заявив, що Broadcom може за підсумками угоди «вжити заходів, які загрожують національній безпеці США». Президент США запевнив, що буде блокувати подібні угоди і в майбутньому.

Broadcom «розчарована таким результатом», наголошується в повідомленні. Broadcom також відкликала список незалежних кандидатів до ради директорів Qualcomm. Акціонери американської компанії повинні були розглянути документ на найближчих зборах 23 березня ц.р.

Раніше Broadcom розглядала можливість перенесення штаб-квартири з Сінгапуру в США.

Нагадаємо, Трамп заблокував заплановане поглинення американської компанії-чипмейкера Qualcomm сінгапурським конкурентом Broadcom із міркувань національної безпеки. Ця угода могла б дати шанс Китаю випередити США в розвитку та впровадженні технології 5G.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті