Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Європарламент прийняв поправки, які перешкоджають будівництву «Північного потоку-2»

Європарламент прийняв поправки, які перешкоджають будівництву «Північного потоку-2»

Тепер запропоновані зміни має схвалити Рада Європи

Європарламент прийняв поправки, які перешкоджають будівництву «Північного потоку-2»
Європарламент, Страсбург
Фото Shutterstock

В газову директиву ЄС внесено поправки, згідно з якими вимоги Третього енергопакету поширюються на морські газопроводи, які ведуть до ЄС із третіх країн.

Таке рішення прийняв Комітет Європарламенту з питань промисловості, досліджень та енергетики, повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України» на своїй сторінці в Facebook.

Відповідну пропозицію висунула Єврокомісія ще в 2015 році.

«Цікаво, що депутати не лише підтримали пропозиції Єврокомісії, а і зробили їх більш жорсткими. Зокрема вони обмежили виключення із законодавства для нових газопроводів терміном у п’ять років та зобов’язали при погодженні будь-яких виключень залучати до процесу треті країни, на ринках яких ці виключення можуть позначитися», – інформує компанія.

Комітет Європарламенту схвалив поправки в газову директиву, які уточнюють, що вимоги Третього енергопакету поширюються...

Опубліковано Нафтогаз України – Naftogaz 26 березень 2018 р.

Тепер зі своєю позицією щодо запропонованих уточнень має визначитися Рада Європи. Після цього Європарламет, Єврокомісія та Рада Європи мають виробити спільну позицію, йдеться в повідомленні.

«Для нас добре, що два з трьох відповідальних за цю справу органів вже визначилися на підтримку права об'єднаної Європи захищати себе у енергетичних питаннях. Боротьба триває», – оптимістично зазначили в «Нафтогазі».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті