Hyundai вважає нову торгову угоду між США та Південною Кореєю «принизливою»

Hyundai вважає нову торгову угоду між США та Південною Кореєю «принизливою»

Нові умови переглянутої угоди не дозволять південнокорейським автовиробникам вивести свої пікапи на ринки США

Hyundai вважає нову торгову угоду між США та Південною Кореєю «принизливою»
фото з pixabay.com

Профспілка компанії Hyundai назвала переглянуту угоду про вільну торгівлю між Південною Корею та США «принизливою» та заявила, що розширені тарифи на пікапи означатимуть пропущену можливість вийти на автомобільний ринок США. Про це повідомляє Reuters.

США та Південна Корея напередодні досягли згоди щодо принципових торгових питань та домовились про внесення змін до двосторонньої угоди про зону вільної торгівлі. Одним з пунктом стало відтермінування впровадження 25% тарифів на пікапи з Південної Кореї на 20 років – до 2041 року.

Хоча Південна Корея зараз не експортує пікапи до США, Hyundai заявила минулого року, що планує запустити на американський ринок модель, щоб відповідати смакам споживачів в США.

Нові умови угоди є «принизливими переговорами, які прийняли стратегію Трампа для превентивного блокування корейських пікапів», йдеться в заяві профспілки.

Як зазначається, станом на лютий Hyundai став найгіршим автовиробником на американському ринку, а його продажі знизились на 12% порівняно з минулим роком.

«Серед потенційних пропозицій від (корейських) автовиробників на ринку США, пікап Hyundai Motor, швидше за все, випускатиметься локально (у США)», – пише аналітик з eBest Investment & Securities Ю Цзинюн.

Автовиробник заявив, що «надто рано розробляти такі деталі, як момент випуску моделі та місце її випуску».

Нагадаємо: Південна Корея та США пішли на взаємні торгові поступки, Сеул погодився зменшити експорт сталі до США, а Вашингтон не вводитиме на неї мита.

Як повідомлялось, нещодавно президент США Дональд Трамп підписав меморандум «Про боротьбу з економічною стратегією Китаю». За 15 днів з моменту його підписання проти Китаю буде введено санкції шляхом підвищення мит на товари.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло