США та Південна Корея пішли на взаємні торгові поступки

США та Південна Корея пішли на взаємні торгові поступки

Сеул зменшить експорт сталі до США, а Вашингтон не вводитиме на неї мита

США та Південна Корея пішли на взаємні торгові поступки
Фото Shutterstock

Південна Корея та Сполучені Штати Америки досягли згоди щодо принципових торгових питань та домовилися про внесення змін до двосторонньої угоди про зону вільної торгівлі. Про це повідомляє Bloomberg.

Щоб уникнути введення мита на сталь, Південна Корея погодилася на обмеження обсягів експорту сталі до США до 2,7 млн тонн на рік. Сеул також погодився на збільшення кількості авто, які США можуть імпортувати без дотримання місцевих стандартів безпеки до 50 000 одиниць.

Раніше Трамп неодноразово критикував 6-річну торгову угоду з Південною Кореєю та називав її «вбивцею робочих місць», але змінив погляди, коли звернувся до президента Мун Джеіна з проханням натиснути на КНДР щодо її ядерної та ракетної програм.

«Напередодні міжкорейського саміту у квітні та саміту між США та КНДР у травні ми знаходимося в моменті, коли тісна співпраця є більш важливою, ніж коли-небудь», – сказав Юн Яег-чан, головний помічник президента Південної Кореї з комунікацій.

За словами південнокорейського міністерства, квота на сталь навряд чи нашкодить експорту країни, оскільки продажі в США складають всього 11% від загального обсягу поставок за кордон. Квота встановлена на рівні 70% від загального обсягу продажів сталі в США протягом 2015–2017 років.

До того ж Сполучені Штати погодилися відтермінувати впровадження 25% тарифів на пікапи з Південної Кореї на 20 років – з 2021 до 2041 року.

Нагадаємо: президент США Дональд Трамп днями підписав меморандум «Про боротьбу з економічною стратегією Китаю». За 15 днів проти Китаю буде введено санкції шляхом підвищення мит на товари.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло