Німеччина схвалила будівництво газопроводу «Північний потік – 2»

Німеччина схвалила будівництво газопроводу «Північний потік – 2»

Компанія-оператор заявляє, що отримала від німецької влади всі необхідні дозволи

Німеччина схвалила будівництво газопроводу «Північний потік – 2»
фото Shutterstock

Компанія Nord Stream 2 AG отримала дозвіл на будівництво і експлуатацію газопроводу «Північний потік – 2» у виключній економічній зоні Німеччини, повідомляє RNS з посиланням на прес-реліз Nord Stream 2.

Німецьке федеральне відомство з судноплавства і гідрографії видало дозвіл на будівництво 30-кілометрової ділянки відповідно до Гірничого закону Німеччини, йдеться в повідомленні компанії.

Таким чином, від Німеччини отримано повний комплект дозволів на будівництво газопроводу, зазначають у Nord Stream 2. З урахуванням раніше виданих дозволів загальна довжина газопроводу, що проходитиме територією Німеччини, складе 85 км.

Попередньо 31 січня 2018 року Гірське відомство Штральзунда видало дозвіл на будівництво і експлуатацію морської ділянки газопроводу «Північний потік – 2» у територіальних водах Німеччини (у межах 12 морських миль) і його сухопутної частини.

«Повідомляємо, що всі необхідні дозволи для німецької ділянки загальною протяжністю 85 км отримані», – зазначив менеджер з отримання дозволів у Німеччині Nord Stream 2 Йенс Ланге.

Однак для того, щоб реалізувати проект, компанії ще потрібно отримати дозволи в інших країнах уздовж маршруту газопроводу – Фінляндії, Швеції та Данії.

Початок будівництва запланований на травень 2018 року.

Нагадаємо, газопровід «Північний потік – 2» планується прокласти Балтійським морем, з’єднавши постачальників у Росії зі споживачами в Європі, його довжина дорівнюватиме більш ніж 1200 км. Передбачається, що пропускна здатність газопроводу складе 55 млрд куб. м газу на рік. Вартість проекту оцінюється майже в 10 млрд євро.

Нагадаємо, напередодні Європарламент прийняв поправки в газову директиву ЄС, які перешкоджають будівництву «Північного потоку – 2».

Більше про ситуацію навколо будівництва газопроводу – в інтерв'ю з Михайлом Корчемкіним «Щоб сильніше нашкодити Росії, треба дозволити будівництво «Північного потоку – 2».


Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло