Державна виконавча служба зупинила будівництво корпорації Укрбуд на Воздвиженці

Державна виконавча служба зупинила будівництво корпорації Укрбуд на Воздвиженці

Роботи зупинили на підставі виконавчого листа Окружного адміністративного суду Києва від 7 серпня минулого року

Державна виконавча служба зупинила будівництво  корпорації Укрбуд на Воздвиженці
Фото: podolgrad.com.ua

Державна виконавча служба зупинила будівельні роботи ЖК «Поділ Град» в київському урочищі Гончарі-Кожум'яки (район Воздвиженки на Подолі). Про це повідомляє LIGA.net.

Згідно з повідомленням, роботи зупинили на підставі  виконавчого листа Окружного адміністративного суду Києва від 7 серпня минулого року. Рішення суду базується на результатах перевірки, що проводились ще два роки тому. 

«На будмайданчику чиновники в супроводі представників Нацполіціі, Державної архітектурно-будівельної інспекції та волонтерів відключили електроживлення, наклали печатки на розподільні електрощітки і в'їзні ворота на об'єктах, що будуються на вул. Воздвиженській, Гончарній, Кожум'яцькій і Дегтярній», – говорить активістка Тетяна Максименко.

16 лютого Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив позов Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Києві до ТОВ Північно-український Будівельний альянс.

Головне управління провело перевірку дотримання техногенних і протипожежних вимог. В ході неї були знайдені порушення протипожежної безпеки : на будмайданчику не було достатньої кількості пожежних щитів та автоматичної системи пожежної сигналізації, газові балони зберігалися під відкритим небом. Кисневі балони знаходилися в одному приміщенні з балонами, що містять горючі гази.

«Укрбуд» займається будівництвом 21 будинків по дев'ять поверхів. Дев'ять вже введені в експлуатацію, будівництво ще сімох компанія планує завершити в цьому році. Введення в експлуатацію ще п'ятьох заплановано на наступний рік.

Комплекс ЖК «Поділ Град» розрахований на 567 квартир.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло