mind
США пропонують Росії замінити висланих з країни дипломатів

США пропонують Росії замінити висланих з країни дипломатів

Кожен новий запит на акредитацію розглядатиметься окремо

США пропонують Росії замінити висланих з країни дипломатів
Фото Shutterstock

Державний департамент США повідомив, що Сполучені Штати та Росія можуть замінити дипломатів, які були вислані у зв’язку зі справою про отруєння Скрипаля минулого тижня. Про це із посиланням на представника Держдепу повідомляє CNN.

«Як завжди буває і бувало раніше у подібних випадках у минулому, російський уряд має право попросити акредитацію на вакантні позиції у своїй дипломатичній місії, – сказав представник Держдепу. – Будь-які прохання щодо нової дипломатичної акредитації розглядатимуться окремо в кожному випадку».

Йдеться про те, що Росія не повідомляла про наміри скоротити загальну кількість персоналу дипломатичної місії, тому «ми припускаємо, що США можуть відправити запит на акредитацію нових дипломатів, які займуть місце висланих з країни».

Нагадаємо: минулого тижня Сполучені Штати вислали 60 російських дипломатів у зв’язку із резонансним отруєнням екс-співробітника російського ГРУ Сергія Скрипаля. РФ, у свою чергу, впровадила дзеркальні санкції. На що Держдеп США порадив Росії не поводити себе як жертва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті