EuroChem планує спрямувати понад $40 млн капінвестицій у виробництво високотехнологічного добрива в Україні

EuroChem планує спрямувати понад $40 млн капінвестицій у виробництво високотехнологічного добрива в Україні

Протягом 3 років і цього року компанія вже інвестувала понад 11,6 млн грн

EuroChem планує спрямувати понад $40 млн капінвестицій у виробництво високотехнологічного добрива в Україні
Фото: Shutterstock

EuroChem Group AG інвестувала понад 11,6 млн грн в запуск виробництва високотехнологічного добрива Entec solub в Україні і планує протягом трьох років ще $40 млн капітальних інвестицій, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на прес-службу компанії.

«У 2018-2021 рр EuroChem планує спрямувати понад $40 млн капітальних інвестицій в розвиток мережі дистрибуції, модернізацію виробництва високотехнологічних добрив з інгібіторами пролонгованої дії, встановлюючи сучасне обладнання, додаткові установки аспірації, реконструюючи залізничні колії, склади тощо», – йдеться у повідомленні.

В цілому, за даними компанії, у 2016-2017 рр EuroChem інвестувала понад $4,128 млн у розвиток виробничих майданчиків, 4 великих склади міндобрив і агро-центрів в Козятині, Бурині, Балаклеї і Кременці.

За той же період виплачено понад 2,263 млрд грн податків і зборів до держбюджетів всіх рівнів.

«3 квітня 2018 року в Кременці (Тернопільська обл.) EuroChem Group AG випустила першу партію Entec solub – водорозчинного добрива з інгібітором нітрифікації. Для його виробництва компанія повністю переобладнала і відновила виробничу базу, закупила і встановила технологічну лінію більш ніж на $438 000», – йдеться в повідомленні.

EuroChem Group AG – провідний виробник добрив в світі, виробляє переважно азотні і фосфорні добрива, а також продукцію органічного синтезу і залізорудний концентрат. Головний офіс групи компаній знаходиться в м Цуг, Швейцарія, виробничі підприємства в Бельгії, Китаї, Казахстані, Литві та Росії, а мережа дистрибуції – в Європі, країнах СНД, Азії та в Північній і Південній Америці.

Нагадаємо, Україна підвищила мита на імпорт міндобрив з РФ, поставки яких російськими виробниками і експортерами відбувалися з численними порушеннями.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло