Трейлер фільму «451 градус за Фаренгейтом» вже з'явився в мережі

Трейлер фільму «451 градус за Фаренгейтом» вже з'явився в мережі

Виробник фільму компанія НВО опублікувала трейлер на своєму YouТube-каналі

Трейлер фільму «451 градус за Фаренгейтом» вже з'явився в мережі
фото Imdb

Канал HBO опублікував трейлер фільму «451 градус за Фаренгейтом», знятий за однойменним романом Рея Бредбері. Трейлер розміщено на офіційному YouТube-каналі телекомпанії.

Режисер фільму – Рамін Бахрані («99 будинків»). У ролі Гая Монтега і брандмейстера Бітті виступили Майкл Джордан і Майкл Шеннон. Також у картині знялися Софія Бутелла, Лора Херріер та інші.

Прем'єра фільму «451 градус за Фаренгейтом» відбудеться 19 травня.

Сюжет розповідає про майбутнє, в якому книги заборонені законом, і загони пожежників з вогнеметами спалюють їх. Таким чином уряд хоче придушити вільне мислення громадськості.

Головний герой, пожежник, починає ставити під сумнів свою роботу, коли зустрічається з дивною дівчиною та підпільним клубом, де намагаються запам'ятати зміст усіх книг, щоб була можливість зберегти їх без друку.

Це не перша спроба екранізації роману Рея Бредбері: у 1966 році вийшов однойменний фільм Франсуа Трюффо.

Нагадаємо, студія Warner Bros. випустила перший трейлер до продовження «Фантастичних звірів», де роль молодого Дамблдора виконує Джуд Лоу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло