mind
Порошенко: «Найгірші випробування для України вже позаду»

Порошенко: «Найгірші випробування для України вже позаду»

Президент привітав українців зі світлим святом Христового Воскресіння

Порошенко: «Найгірші випробування для України вже позаду»
фото Офіційний сайт Президента України

Найважчі випробування для України залишилися в минулому. Про це заявив президент України Петро Порошенко, вітаючи українців з Великоднем. Текст привітання опубліковано на офіційному інтернет-представництві президента.

«Цьогорічний Великдень – це є дуже особливий день, бо разом з ним приходить потроху і впевненість, що найважчі випробування вже точно позаду. І щоб не втратити хорошу перспективу, яка відкрилася перед нашою країною, слід забезпечити мир. Мир всередині країни. Мир на зовнішніх кордонах», – зазначив глава держави.

Порошенко згадав, що на Вербну неділю побував у Маріуполі – саме в цьому місті, як ніде, знають ціну миру, зауважив він. 

«Про мир та миротворців розпитували мене і мешканці Волновахи, де тепла зустріч з батьками та дітьми відбувалася у новій школі, яка сама собою і є символом миру», – зазначив український президент.

За його словами, «забезпечити мир абсолютно неможливо без високопрофесійної армії, яка міцно тримає оборону на страх агресору та на спокій людям».

«Лише погляньте на цих мужніх воїнів. Хіба вони не вселяють віру в наші Збройні Сили, надію на мир та любов до України? Рівно як і впевненість в тому, що ми обов'язково переможемо», – сказав глава держави.

Він розповів, що до Великодня передав бійцям паски, які спекла власноруч його дружина Марина Порошенко.

Раніше, в ніч на неділю, Порошенко разом з родиною відвідав пасхальне богослужіння в трьох храмах Києва, інформувала прес-служба.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті