Захворіло у світі
19,947,467
Померло у світі
732,650
Вилікувалось у світі
12,150,055
Захворіло в Україні
81,957
Померло в Україні
1,922
Вилікувалось в Україні
44,359
«Ми ніби живемо в майбутньому»: покупці перших «сонячні дахів» від Tesla діляться враженнями

«Ми ніби живемо в майбутньому»: покупці перших «сонячні дахів» від Tesla діляться враженнями

Етап тестування завершено, «сонячну черепицю» запущено на ринок

«Ми ніби живемо в майбутньому»: покупці перших «сонячні дахів» від Tesla діляться враженнями
фото tesla.com

Коли компанія Tesla почала в 2017 році приймати передзамовлення на «сонячні дахи», Ілон Маск зазначив, що перші дахи, що складаться з сонячних батарей, будуть спочатку встановлюватися на будинки співробітників компанії – з метою випробувати нову розробку на практиці, перш ніж запустити у масовий продаж.

Очевидно, тестування пройшли успішно, тому що в мережі почали зʼявлятися дописи від перших клієнтів Tesla, які купили «сонячні дахи» і встановили їх на свої будинки.

Оскільки щасливі власники не є співробітниками компанії – можна зробити висновок, що продаж «сонячної черепиці» простим людям розпочався. Покупці діляться реальним зовнішнім виглядом енергоефективних  дахів у соцмережах – тому що, звісно, на сайті Tesla можна бачити лиш рафіновану картинку.

Clean Technica зібрала дописи тих покупців, які захотіли поділитися враженнями.

Одна з покупців зазначає, що розмістила замовлення на сонячну черепицю пізніше, ніж замовлення на електромобіль Tesla Model 3, однак отримала новий дах значно раніше.

«Сонячні дахи від Tesla такі ж прекрасні, як я й очікував. Сподіваюся, незабаром ми їх увімкнемо. Ми ніби живемо в майбутньому».

«Сонячний дах» почав працювати. Навіть у хмарний ранок він дає 5 кВт/год енергії».

Перші дахи з сонячними батареями від Tesla були встановлені в серпні 2017 року на будинках Ілона Маска і технічного директора компанії Джеффрі Штраубеля. Вартість такого даху в середньому – близько $30 000, плюс $7000 – за батарею Tesla Powerwall. При цьому власник такого пристрою з Північної Каліфорнії отримує близько $9500 податкових пільг.

Видання зазначає, що сонячні батареї від Tesla мають набагато естетичніший вигляд, ніж звичайні батареї, а також ефективніші.

Нагадаємо, Tesla минулого травня почала приймати попередні замовлення на черепицю для даху, зроблену із сонячних батарей. 

 «Сонячний дах можна буде замовити майже в кожній країні. Цього року ─ в США, а наступного року – і в інших країнах», – повідомив Ілон Маск у Twitter.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті