mind
Не оновлюйте uTorrent – антивіруси почали вважати відомий торрент загрозою

Не оновлюйте uTorrent – антивіруси почали вважати відомий торрент загрозою

Причина може ховатися в оновленні, яке при встановленні завантажує і рекламні ПЗ

Не оновлюйте uTorrent – антивіруси почали вважати відомий торрент загрозою

За останній тиждень популярний BitTorrent-клієнт uTorrent на деяких комп’ютерах став ідентифікуватися як загроза, повідомляють користувачі Windows, на чиїх комп’ютерах встановлена нова версія то рент-клієнта. Про це пише профільне видання internet.ua.

Антивірусна програма Windows Defender та ряд інших антивірусників почали відзначати uTorrent як потенційно небажане програмне забезпечення.

Розробники додатка у компанії BitTorrent Inc. впевнені в тому, що це помилка, проте все одно призупинили випуск оновлення, яке могло стати причиною проблеми.

Раніше користувачі uTorrent не стикалися з подібними інцидентами. Проте останнім часом антивіруси ніби «змовилися» проти додатка.

Проте, схоже, проблема торкнулася не тільки нових версій uTorrent. Користувачі старих версій також зіткнулися з тим, що після автоматичного встановлення оновлень торрент-клієнт раптом став позначатися як загроза.

Причина такої поведінки поки що незрозуміла. Антивірус ESET-NOD32 вважає загрозою «Web Companion». Очевидно, під цим мається на увазі рекламне ПЗ від Lavasoft, яке іноді встановлюється разом з uTorrent.

Нагадаємо, користувачі браузера Chrome виявили, що той регулярно сканує всі файли користувача на комп'ютерах з Windows в пошуках вірусів.

Як повідомлялося, новий вірус AVCrypt спочатку знищує антивірусні програми, а потім файли, і навіть видаляє деякі служби Windows.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті