Трамп заявив, що Росія і Китай змовилися і грають у «валютну девальвацію»

Трамп заявив, що Росія і Китай змовилися і грають у «валютну девальвацію»

Він звинувачує обидві країни у маніпуляціях з курсом валют

Трамп заявив, що Росія і Китай змовилися і грають у «валютну девальвацію»
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп вважає, що Росія і КНР займаються девальвацією нацвалюти.

«Росія і Китай грають в гру валютної девальвації, в той час як США продовжують підвищувати відсоткові ставки. Це неприпустимо, – написав Трамп на своїй сторінці в Twitter.

Після того, як Мінфін США оголосив про нові санкції щодо росіян і російських компаній – курс рубля пережив найбільше падіння за чотири роки. Через санкції США індекси Московської біржі і РТС впали на 9% і на 11% відповідно.

11 квітня на тлі дописів у Twitter Дональда Трампа про плани запустити «красиві» і «розумні» ракети по Сирії курс рубля по відношенню до долара також різко знизився.

Президент США неодноразово звинувачував Пекін у маніпуляціях з курсом валют. При цьому китайський юань за останній рік подорожчав на 10% відносно американського долара.

Нагадаємо, США планують ввести нові санкції у відповідь на хімічну атаку в Сирії

«Таким чином ми даємо зрозуміти, що застосування хімічної зброї є неприйнятним, – сказала постпред США при ООН Ніккі Хейлі.

«Нові санкції будуть прямо стосуватися компаній, які працюють з обладнанням, пов'язаним з Асадом і застосуванням хімічної зброї. Думаю, що тепер всі відчують ці санкції. Вважаю, що ми докладно пояснили свою позицію, і сподіваємося, що до наших доводів дослухаються».

Зазначається, що це буде вже четвертий проект американських санкцій до Росії за останні чотири тижні.

Нагадаємо, Росія заблокувала резолюцію ООН щодо розслідування хімічної атаки в Сирії, а Китай став єдиною країною, яка утрималася від голосування, ставши таким чином на бік Росії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті