На Львівщині побудують завод із виробництва сухих будівельних сумішей

На Львівщині побудують завод із виробництва сухих будівельних сумішей

Львівська ОДА вже виділила земельну ділянку під будівництво

На Львівщині побудують завод із виробництва сухих будівельних сумішей
Фото: pixabay.com

На Львівщині побудують завод із виробництва сухих будівельних сумішей. Про це повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка після зустрічі з представниками «Фіксіт Груп», повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Синютка передав представникам «Фіксіт Груп» розпорядження про виділення земельної ділянки, на якій планується зведення заводу. У планах інвестора розпочати будівництво вже в червні. Заплановано, що працюватиме завод у 3 зміни по 70 працівників.

Група компаній «Фіксіт» (FIXIT Gruppe) є частиною групи компаній «Хазльбергер Груп», що є одним з найбільших виробників сухих будівельних сумішей в ЄС, перш за все в Німеччині, Швейцарії та Австрії.

FIXIT Gruppe вже має досвід роботи в Україні. Компанія побудувала та експлуатує сучасний завод із виробництва сухих будівельних сумішей в місті Фастів Київської області. Завод виробляє сухі будівельні суміші за стандартами й технологією, що й заводи групи в Німеччини та Австрії.

Подальша стратегія розвитку групи передбачає будівництво ще одного нового заводу з виробництва сухих будівельних сумішей в Україні у Львівській області для задоволення потреб у високоякісних будівельних матеріалах споживачів Західної України, а також із метою боротьби з нелегальним імпортом продукції концерну з країн ЄС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті