Імпортери з ОАЕ та Анголи шукають українських виробників сільськогосподарської продукції
Іноземні компанії шукають постачальників соняшникової олії, насіння, борошна та курятини

Іноземні компанії з Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) та Анголи шукають українських постачальників соняшникової олії, насіння, борошна та курятини, повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України– торговий представник України Наталія Микольська у своєму Twitter із посиланням на Офіс з просування експорту (ОПЕ) при МЕРТ.
Експортери, увага!@EPOUkr розшукуються постачальники соняшникової олії та насіння, борошна та курятини до ОАЕ та Анголи, меду до Польщі, Словенії та Румунії https://t.co/Biu4OOvOUI https://t.co/NBJKE8KzQf #експортуй @mineconomdev pic.twitter.com/WJXnmR7ZGz
– Nataliya Mykolska (@mykolska) 18 апреля 2018 г.
Як зазначається в повідомленні ОПЕ, пропозиції можна надсилати за адресою [email protected] до 4 травня 2018 року.
«Після зазначеного дедлайну за кожним запитом всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику, яка самостійно проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію», – зазначають в ОПЕ.
Так, компанія lselek for Trade шукає партнерів серед українських постачальників соняшникової рафінованої олії на ринки арабських країн. Для комунікації із імпортером достатньо знання російської мови.
Крім того, інша торгова компанія, що займається сухими та замороженими продуктами, шукає українських виробників пшеничного борошна для виготовлення хліба в мішках та замороженої курятини для експорту на ринок Анголи. Зазначений імпортер працює виключно з акредитивом 90 днів з банку Анголи, який підтверджується банком у Португалії. Тож до партнерства запрошуються українські компанії, які зможуть працювати на вказаних умовах оплати. Також кандидати повинні володіти англійською мовою на достатньому для ведення переговорів рівні.
Шукає постачальників соняшникового насіння для використання в кондитерській промисловості ще одна імпортно-експортна компанія, що працює на ринку майже чотири роки. Серед вимог до партнерів – належна якість продукції та володіння англійською мовою для ведення переговорів.
Як зазначається, Офіс з просування експорту запускає платформу для експортерів, де українські компанії зможуть зареєструватись і заявити про свою продукцію, послуги іноземним імпортерам.
Платформа буде промотуватись серед посольств, закордонних асоціацій, іноземних агенцій з розвитку торгівлі та інших іноземних установ.
Нагадаємо, крім зазначеної сільгосппродукції розшукуються й українські виробники меду, на який чекають у Польщі, Словенії та Румунії. Саме в цих країнах пропонують найпривабливіші пропозиції в межах міжнародних тендерів GPA.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].