Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Компанія «Укроборонпрома» закуповує вертолітні лопаті в російського заводу

Компанія «Укроборонпрома» закуповує вертолітні лопаті в російського заводу

Улан-Уденський лопатний завод входить до холдингу «Вертольоти Росії», який є частиною державної корпорації «Ростех» і підпадають під санкції РНБО

Компанія 	«Укроборонпрома» закуповує вертолітні лопаті в російського заводу
Фото УНІАН

Авіаремонтний завод «Авіакон», що входить до державного оборонного концерну «Укроборонпром», закуповує лопаті несного ґвинта до гелікоптерів типу Мі-8 виробництва Улан-Уденського лопатного заводу, що пов’язаний із державним російським підсанкційним холдингом «Ростех». Про це з посиланням на «Схеми» повідомляє Hromadske.

Згідно з повідомленням, восени минулого року компанія-постачальник деталей «Вертолсервіс» «засвітила» паспорти своєї продукції на тендері, коли пропонувала поставити лопаті несного гвинта на замовлення однієї з військових частин. Виробник деталей – Улан-Уденський лопатний завод (Бурятія, Росія).

За даними видання, Улан-Уденський лопатний завод входить до холдингу «Вертольоти Росії», який є частиною державної корпорації «Ростех». Підприємства цього холдингу активно працюють над російським оборонним замовленням та підпадають під санкції РНБО.

Одним із співзасновників «Вертолітсервіс» є Сергій Стеценко, син заступника директора «Укроборонпрому» Олександра Стеценка.

Другий засновник, за даними проекту «Схеми», – Сергій Кіршин. Він є співвласником компанії «Авіа Снаб Сервіс» – іншої фірми, що також поставляла лопаті на конотопський завод «Авіакон».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті