Близько 9% підозрюваних у правопорушеннях у Німеччині - мігранти

Близько 9% підозрюваних у правопорушеннях у Німеччині - мігранти

Серед підозрюваних у скоєнні кишенькових крадіжок частка мігрантів найвища

Близько 9% підозрюваних у правопорушеннях у Німеччині - мігранти
Фото: pixabay.com

Минулого року мігранти становили 8,5% усіх підозрюваних у скоєнні правопорушень у Німеччині. Про це повідомляє Die Welt з посиланням на поки неопубліковані дані поліцейської кримінальної статистики, передає DW.

Офіційно ці дані будуть оприлюднені 8 травня. Загалом у 2017 році мігранти фігурували у 167268 правопорушеннях. Згідно з цими даними, вони також частіше ставали жертвами тілесних ушкоджень.

У поліцейській статистиці до мігрантів зараховують шукачів притулку, осіб, яким відмовили у притулку, але які досі тимчасово перебувають в Німеччині, нелегальних мігрантів, біженців, яких розподілили за міжнародними програмами. На відміну від аналогічної статистики в попередні роки, в 2017-му до мігрантів включили також визнаних біженців, зокрема і політично переслідуваних, тому порівнювати цифри з 2016 роком досить складно.

За видами злочинів, то серед підозрюваних у скоєнні кишенькових крадіжок частка мігрантів найвища – 31,4%. Серед підозрюваних у скоєнні злочинів сексуального характеру мігранти становлять 15,9%, тяжких тілесних ушкоджень – 15,2%, пограбувань – 15,1%, квартирних крадіжок – 10,7%. Правопорушення, пов'язані з нелегальним перебуванням в Німеччині, до цієї статистики не включено.

Особи, які підпадають під категорію мігрантів, за даними Федерального відомства з питань міграції та біженців, становлять два відсотки населення ФРН. Серед підозрюваних мігрантів найбільше – сирійців, які є найчисельнішою групою серед цієї категорії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті