Сьогодні в Лісабоні відбудеться офіційна церемонія відкриття пісенного конкурсу Євробачення-2018

Сьогодні в Лісабоні відбудеться офіційна церемонія відкриття пісенного конкурсу Євробачення-2018

Цьогорічний слоган конкурсу - «All Aboard!» - «всі на борт!»

Сьогодні в Лісабоні відбудеться офіційна церемонія відкриття пісенного конкурсу Євробачення-2018
Фото: Shutterstock

Сьогодні в Лісабоні відбудеться урочиста церемонія відкриття міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2018».

Цьогоріч організатори вирішили замінити традиційну червону доріжку на блакитну для узгодження з тематикою конкурсу. Португалія завжди об'єднувала Європу через океан, а 500 років тому Лісабон був центром багатьох морських маршрутів в світі, тому темою для конкурсу стала морська концепція. Основним логотипом стала стилізована раковина, а слоган конкурсу – «All Aboard!» – «всі на борт!»

 Церемонія транслюватиметься на офіційному YouTube-каналі пісенного конкурсу в Лісабоні о 19:00.

Цьогоріч європейський мовний союз вніс коригування до регламенту конкурсу. За новими правилами країни-учасниці не мають право висувати виконавців або делегатів, яким заборонений в'їзд в країну-господарку. Також телеканал-організатор зобов'язаний організувати виступ всіх конкурсантів наживо на сцені.

Організаторами конкурсу також було змінено підрахунок голосів журі. Якщо раніше один з п'яти членів журі ставив пісню в останнє місце, а решта на початку, то це позбавляло отримати можливість 12 балів. Тепер же думка одного журі окремо матимуть меншу вагу в порівнянні з думкою більшості. Іншими словами, чим нижче ставить пісню, тим менше у нього шансів вплинути на загальний результат, чим вище – тим вплив його думки більше.

1 півфінал Євробачення в Лісабоні відбудеться 8 травня, другий півфінал – 10 травня. Фінал конкурсу відбудеться 12 травня.

Нагадаймо, цьогоріч на пісенному конкурсі Україну представить 20-річний співак Melovin (Костянтин Бочаров). Він виступатиме виступатиме на «Євробаченні» з піснею «Under The Ladder».

В минулому році в Києві переможцем пісенного конкурсу Євробачення-2017 став Сальвадор Собрал із піснею Amar Pelos Dois.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло