НБУ зареєстрував нову систему з переказу коштів «Глобус»

НБУ зареєстрував нову систему з переказу коштів «Глобус»

Це 18 міжнародна платіжна система на ринку України

НБУ зареєстрував нову систему з переказу коштів  «Глобус»
Фото: Shutterstock

Національний банк України (НБУ) зареєстрував нову систему з переказу коштів  «Глобус» та видав платіжній організації цієї системи ПАТ «КБ «Глобус» свідоцтво від 4 травня 2018 року № 38, йдеться у повідомленні на сайті НБУ.

«Платіжна система «Глобус» створена для здійснення переказів готівкових та безготівкових коштів від фізичних та юридичних осіб на користь фізичних осіб», – повідомив Центробанк.

Як зазначається, це 18 міжнародна платіжна система на ринку України.

За інформацією регулятора, в Україні налічується 25 внутрішньодержавних платіжних систем та міжнародних платіжних систем, платіжними організаціями яких є резиденти, серед них 10 платіжних систем, платіжними організаціями в яких є банки і до яких входить нова система «Глобус», та 15 – платіжними організаціями яких є небанківські установи.

Згідно Реєстру платіжних систем, розміщеному на сайті регулятора, в Україні функціонують також
міжнародні платіжні системи, платіжною організацією якої є нерезидент, внутрішньобанківські платіжні системи та оператори послуг платіжної інфраструктури.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло