Інвестфонд Meyer Bergman виставив на продаж ТЦ Aladdin – ЗМІ

Інвестфонд Meyer Bergman виставив на продаж ТЦ Aladdin – ЗМІ

За об'єкт хочуть $22,5 млн

Інвестфонд Meyer Bergman виставив на продаж ТЦ Aladdin – ЗМІ
Фото: aladdin.ua

Інвестфонд Meyer Bergman виставив на продаж свій єдиний актив в Україні – ТЦ Aladdin. Про це пише ЛігаБізнесІнформ.

Згідно з повідомленням, за об'єкт хочуть $22,5 млн. Інформацію стосовно продажу ТЦ підтвердили в компанії Cushman & Wakefield (раніше DTZ), яка виступає консультантом з продажу.

Орендна площа Aladdin – 10 571 кв. м, у ТЦ розташовано 120 магазинів. Зараз Aladdin заповнений на 99%. Щомісяця ТЦ, розташований поблизу станції метро Позняки, відвідує близько 325 000 осіб.

Фонд Meyer Bergman став власником ТЦ Aladdin у 2008 році. Сума угоди склала близько $40 млн. За словами керівника департаменту ринків капіталів компанії Cushman&Wakefiled Володимира Мисака, Aladdin цікавий для інвесторів, оскільки має вигідне місце розташування і дозволить потенційним покупцям збільшити його прибутковість.

«Aladdin розрахований на гігантський житловий масив, де немає жорсткої конкуренції», – зазначає генеральний директор консалтингової компанії NAI Ukraine Віталій Бойко.

На його думку, фонд поводиться як звичайний інвестор, який купує проекти на 5–10 років, а потім виходить з них. Власнику потрібно було або вкладатися в реконструкцію і розвиток, або продавати об'єкт, зазначає Бойко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло