НАБУ розслідує зловживання при імпорті вугілля компанією ДТЕК

НАБУ розслідує зловживання при імпорті вугілля компанією ДТЕК

Розслідування ведуть «за фактом заволодіння майном посадовими особами енергохолдингу ДТЕК»

НАБУ розслідує зловживання при імпорті вугілля компанією ДТЕК
Фото: Shutterstock

Національне антикорупційне бюро розслідує імпорт вугілля компанією ДТЕК Ріната Ахметова. Про це повідомив колишній член Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) Андрій Герус на своїй сторінці в Facebook.

Це розслідування, як зазначив Герус, ведуть «за фактом заволодіння майном посадовими особами енергохолдингу ДТЕК, які імпортували з США неліквідне вугілля з високим вмістом сірки 3,33–3,46%, а в тарифах отримували «Роттердам +»... Хоча в «Роттердамі» норма сірки – менше 1%, і ми всі оплатили таку якість».

Герус повідомив про схему, по який купували «це екологічно особливо шкідливе вугілля задешево, проганяли через свого швейцарського трейдера DTEK Trading S.A., де накидували до $20 на тону, із роздутою завищеною вартістю вже імпортували в Украіну і представляли його усім, як «дороге американське вугілля».

Ще одне кримінальне провадження НАБУ щодо навколо-Роттердамних вугільних справ. Цього разу «за фактом заволодіння...

Опубліковано Andriy Gerus 11 травня 2018 р.

Раніше повідомлялося, що НАБУ відкрило справу проти НКРЕКП за рішення на користь ДТЕК Ахметова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло