mind
Boston Dynamics почне продавати своїх робособак у 2019 році

Boston Dynamics почне продавати своїх робособак у 2019 році

Як їх використовувати в господарстві, ще не ясно, але це явно буде цікаво

Boston Dynamics почне продавати своїх робособак у 2019 році
скрін-шот Youtube

Компанія Boston Dynamics оголосила, що випустить в продаж частину своїх роботів вже в наступному році. Одним з перших на ринок вийде модель SpotMini, передає HiTech.

Засновник і гендиректор Boston Dynamics Марк Райберт заявив, що купити розробленого компанією чотириногого й однорукого робота SpotMini можна буде вже в 2019-му.

За словами Райберта, на даний момент інженери корпорації створили 10 прототипів SpotMini. Цього року компанія має намір створити мінімум 100 одиниць розумних машин. А вже наступного року планується збільшення виробництва до комерційних обсягів.

Про ціну пристрою не повідомляється.

Вага робота – 30 кг, він може працювати 1,5 години на одній зарядці.

Також Райберт не сказав, яку користь будуть приносити роботи в побуті. Ймовірно, перші покупці будуть купувати моделі з метою вивчення або з цікавості.

Напередодні Boston Dynamics виклала на Youtube відео, на якому SpotMini переміщається по заданому маршруту, прокладеному по офісах та виробничих приміщеннях компанії. Рухи робота дуже нагадують рухи собаки, щоправда спускатися зі сходів йому через особливості конструкції зручніше заднім ходом.

Ще за кілька днів до цього Boston Dynamics розмістила відео, в якому показала, що навчила свого робота іншої моделі Atlas бігати, та ще й перестрибувати через перешкоди.

У 1992 році Райберт створив компанію Boston Dynamics, що стала відомою завдяки інтересу до її продукції з боку Пентагону і знятим зі специфічним гумором відеороликам.

У 2013-му Boston Dynamics купила компанія Google, де підрозділом робототехніки керував творець Android Енді Рубін. Однак Рубін з Google незабаром пішов, а інші топ-менеджери роботами не цікавилися. У підсумку в 2017-му компанію продали японській SoftBank, яка активно інвестує в технології майбутнього і вже випустила на ринок в Японії власного робота Pepper.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті