Львівська компанія вироблятиме шкіряні чохли для Mercedes-Benz

Львівська компанія вироблятиме шкіряні чохли для Mercedes-Benz

Контракт був підписаний у квітні цього року

Львівська компанія вироблятиме шкіряні чохли для Mercedes-Benz
Фото: Shutterstock

Виробник шкіряних сидінь для автомобілів, компанія «Бадер Україна» розпочинає співпрацю з компанією Mercedes-Benz. Про це з посиланням на керівника управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Романа Матиса повідомляє прес-служба ЛОДА.

Згідно з повідомленням, контракт на пошиття шкіряних чохлів для таких моделей, як Mercedes-Maybach та Mercedes-Benz S-classe, був підписаний у квітні цього року.

Виробництво планується почати з 2019 року. «Бадер Україна» щодня буде шити 200 комплектів до цих автомобілів.

На підприємстві вже працює понад 3800 працівників у двох підрозділах у м. Городок та с. Кожичі, поблизу Львова, а завдяки новим домовленостям кількість робочих місць лише збільшуватиметься.

До кінця 2018 року «Бадер Україна» має намір працевлаштувати 500 працівників. А у 2019 році компанія планує збільшити кількість робочих місць до 5500.

Головний офіс компанії «Бадер Україна»  розташований у Німеччині. Українське підприємство оснащене найсучаснішим швейним обладнанням і має у штаті кваліфікованих працівників, рівень підготовки яких дозволяє долучитися до виготовлення високоякісної продукції для такого автомобільного гіганта, як Mercedes.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті