mind
Туристичну поліцію запустили в Одесі

Туристичну поліцію запустили в Одесі

Всього на Одещині будуть працювати 15 станцій правоохороних підрозділів

Туристичну поліцію запустили в Одесі
Фото: mvs.gov.ua

Туристичну поліцію, яка працюватиме з 1 червня і до закінчення туристичного сезону – 30 вересня, запустили в Одесі. Перша станція зазначеного відомства відкрилась на території курортного комплексу «Аркадія». Про це йдеться у повідомленні на сайті Кабінету міністрів.

«Спеціально для охорони публічного порядку в курортних зонах Одеси та Одеської області ми запустили групи туристичної поліції. Вони працюватимуть з 1 червня до закінчення туристичного сезону – 30 вересня. Поліцейські надаватимуть консультації та допомогу відпочиваючим, реєструватимуть скарги громадян щодо пошкодження та зникнення майна, аналізуватимуть оперативну ситуацію в місцях скупчення туристів», – сказав заступник Міністра внутрішніх справ Вадим Троян, коментуючи запровадження нової служби.

Крім того, він зазначив, що щороку Одеську область відвідують понад 6 млн туристів та відпочиваючих.

«Ми говоримо не лише про українців, а й про іноземців. Всі працівники груп обізнані про законодавство щодо іноземних громадян, міграційних процедур та візових обмежень», – наголосив заступник міністра.

Також він сказав, що надалі планується масштабування підрозділу на територію всіх курортних зон України.

«Цього року ми плануємо відкрити ще 6 таких станцій у Одесі та Одеській області. Всього на Одещині їх буде 15. Також планується відкриття таких станцій у інших курортних зонах країни», – додав він. 

У свою чергу, начальник Головного управління Нацполіції Одеської області Дмитро Головін повідомив, що минулого року проект туристичної поліції працював на ділянці «Ланжерон-Аркадія» у пілотному режимі.

«Він продемонстрував свою ефективність. Групи туристичної поліції розкрили 38 кримінальних порушень, виявили трьох неповнолітніх, що самовільно залишили місце свого мешкання, затримали іноземного громадянина, який перебував у розшуку», – сказав він.

Нагадаємо, минулого року Одеська поліція отримала 77 нових позашляхових хетчбеків Renault Sandero Stepway на 31 млн грн, які призначені для груп реагування патрульної поліції по Одеській області. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті