Apple на вимогу «Роскомнадзору» блокує роботу Telegram по всьому світу

Apple на вимогу «Роскомнадзору» блокує роботу Telegram по всьому світу

«Apple не на нашому боці», – зазначив Павло Дуров

Apple на вимогу «Роскомнадзору» блокує роботу Telegram по всьому світу
фото Shutterstock

Apple перешкоджає оновленню месенджера Telegram у всьому світі, це почалося після того, як влада Росії виставила вимогу видалити месенджер з AppStore. Про це засновник месенджера Павло Дуров написав у своєму Telegram-каналі.

«Apple не на нашому боці. Хоча Росія становить всього 7% від призначеної для користувача бази Telegram, Apple блокує оновлення для Telegram-користувачів по всьому світу», – написав Павло Дуров.

«Деякі функції Telegram, такі як стікери, не працюють належним чином у iOS11.4, який був недавно випущений, хоча ми виправили цю проблему декілька тижнів тому», – зазначив він.

Крім того, через дії Apple Telegram не може оновитися до нових вимог європейського законодавства щодо обробки персональних даних (GDPR), розповів Дуров. Він нагадав, що всі компанії мали привести свої сервіси у відповідність з новими вимогами до 25 травня.

«Ми вважаємо, що зробили єдино можливу річ, намагаючись зберегти право наших користувачів на недоторканність приватного життя в проблемній країні», – заявив бізнесмен.

Дуров вибачився перед користувачами за незручності та подякував їм за терпіння. «Ми продовжуємо зусилля щодо врегулювання ситуації та триматимемо вас у курсі», – пообіцяв засновник Telegram.

Нагадаємо, 28 травня «Роскомнадзор» направив до Apple лист з вимогою видалити месенджер із магазину додатків і припинити розсилку сервісних push-повідомлень, за допомогою яких Telegram обходить блокування. Інакше регулятор погрожує «порушенням функціонування AppStore».

Після цього Telegram повідомив, що Apple блокує оновлення месенджера вже півтора місяці.

Нагадаємо, «Роскомнадзор» пригрозив Apple проблемами, якщо компанія не заблокує доступ до Telegram.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті