Apple винайшла «ліки» від iPhone-залежності

Apple винайшла «ліки» від iPhone-залежності

Компанія створила програмне забезпечення, яке контролюватиме кількість часу, яку користувачі проводять за гаджетами

Apple винайшла «ліки» від iPhone-залежності
Фото Shutterstock

Протягом останніх місяців технологічного гіганта Apple все частіше критикували за те, що в користувачів з’являється залежність від його гаджетів. Наступного тижня Apple планує оприлюднити нове програмне забезпечення, яке допоможе вилікувати людей від залежності від iPhone. Про це повідомляє Bloomberg.

Днями Apple проводитиме у Сан-Хосе щорічну всесвітню конференцію розробників. Як правило, коли компанія модернізує свої операційні системи, вона фокусується на вдосконаленнях, які б привертали більше уваги з боку користувачів, та заманює їх новими додатками та іграми.

Цього року Apple зробить все з точністю до навпаки: вона закликатиме менше використовувати гаджетами.

Інженери компанії працюють над ініціативою Digital Health – серією інструментів, що допомагатимуть користувачам контролювати, скільки часу вони проводять за своїми пристроями.

Раніше цього року інвестори Apple Jana Partners LLC та Каліфорнійська державна система вчителів-пенсіонерів критикували звикання до пристроїв компанії Apple. Тоді технологічний гігант із Купертіно пообіцяв додати «більш надійний» батьківський контроль за використанням дітьми та підлітками своїх продуктів.

На своїй конференції компанія Google представила аналогічні інструменти. Компанія має нове ПЗ, яке дозволяє користувачам відслідковувати, як довго вони використовують певні додатки, та нагадує людям про необхідність зробити перерву.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті