mind
Найбільша кількість аварійних і старих будинків Києва розташована в Подільському районі

Найбільша кількість аварійних і старих будинків Києва розташована в Подільському районі

Всього в Києві в переліку аварійних, старих та непридатних для проживання – 106 будівель

Найбільша кількість аварійних і старих будинків Києва розташована в Подільському районі
Фото УНІАН

З 1 січня 2018 року в переліку аварійних, старих та непридатних для проживання зафіксовано 106 будівель: 89 старих, 3 аварійних і 14 непридатних для житла. Торік цей показник складав 99 будинків. Про це з посиланням на Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА пише domik.uа.

Згідно з повідомленням, найбільша кількість аварійних і старих будинків розташована в Подільському районі Києва – 34, із них – 1 будинок в аварійному стані.

У Голосіївському районі Києва розташовано 13 старих будинків, в Оболонському – їх 12, в Печерському – 1 будинок в аварійному стані, у Святошинському районі – 5 старих будинків,  Солом'янському – 1 старий будинок і 14 непридатних для проживання, у Шевченківському – 24 старих і 1 будинок в аварійному стані.

У Дніпровському, Дарницькому та Деснянському районах столиці таких будівель немає.

«Станом на травень 2018 року інвестори-забудовники для проведення реконструкції старого житлового фонду столиці не вибрані», – йдеться в повідомленні.

Правові, економічні та організаційні засади проведення комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) із заміною застарілого житлового фонду регулюються Законом України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду».

Так, згідно з законом, органи місцевого самоврядування вибирають інвестора-забудовника для виконання програми реконструкції кварталів застарілого житлового фонду через конкурс. Далі з ним укладається договір на проведення реконструкції та заміну нежитлового та житлового фондів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті