БХФЗ представив 2 оригінальні дієтичні добавки на женевській виставці Vitafoods
Партнерський матеріал

БХФЗ представив 2 оригінальні дієтичні добавки на женевській виставці Vitafoods

Вітчизняні препарати вперше було продемонстровано в зоні New Products Zone

ПАТ «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» (БХФЗ)  представив на глобальній нутрицевтичній виставці Vitafoods у Женеві (Швейцарія) 2 оригінальні дієтичні добавки (ДД) на основі екстрактів натурального походження, йдеться в повідомленні прес-служби БХФЗ.

Як зазначається, подія відбулася в травні та зібрала понад 21 000 спеціалістів і 1100 провідних виробників сировини натурального походження, серед яких БХФЗ, що входить в топ-20 фармацевтичних виробників України з часткою експорту 12,2%. був єдиним вітчизняним фармацевтичним підприємством.

У спеціально відведеній зоні інноваційних розробок та передових нововведень New Products Zone було продемонстровано добавки «Клімафлав» та «Альцинара». Остання ДД була виведена на ринок у 2013 році та використовується для покращення метаболізму холестерину.

«Клімафлав» – це нова розробка підприємства. Її створено на основі натурального екстракту хмелю за оригінальною технологією БХФЗ. Наразі ця ДД не має аналогів. Порівняно з іншими продуктами для профілактики симптомів менопаузи, що представлені на ринку, «Клімафлав» не містить гормонів, не виробляється з сої, не містить глютену, лактози та підсолоджувачів, підходить для вегетаріанців та веганів та, найголовніше, має доведену ефективність та безпеку – коментує генеральний директор БХФЗ Юлія Здаревська. – Крім унікальності розробок, вагомим показником для закордонних відвідувачів була також відповідність нашого підприємства високим стандартам якості GMP та ISO 9001, здоров’я та безпеки праці персоналу OHSAS 18001 та соціальної відповідальності SA 8000».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті