Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Amazon звинуватили у поганому поводженні з працівниками на китайському заводі Foxconn

Amazon звинуватили у поганому поводженні з працівниками на китайському заводі Foxconn

Працівників нещадно експлуатують та не виплачують їм понаднормові

Amazon звинуватили у поганому поводженні з працівниками на китайському заводі Foxconn
Фото Shutterstock

Технологічний гігант Amazon підтвердив, що виявив «два питання, що викликають занепокоєння» на заводі Foxconn у китайському Хеньяні. Їх увагу привернуло погане ставлення до працівників та несплата їм понаднормових. Про це повідомляє CNN.

Заява Amazon з’явилася у відповідь на розслідування експертів із China Labor Watch та тижневика The Observer-The Guardian про умови праці на заводі, де виготовляють «розумні колонки» Echo та електронні книги Kindle.

Звіт за результатами розслідування, яке проводилося з серпня 2017 по квітень 2018 року, був опублікований на сайті China Labor Watch у неділю.

У ньому зазначається, що на заводі неодноразово порушувалося трудове законодавство Китаю. В ньому також повідомляють про 60-годинний робочий тиждень, що є звичним явищем протягом пікового сезону, а також про те, що працівники не отримують кошти за понаднормову працю.

«Amazon отримує прибутки за рахунок працівників, які працюють у жахливих умовах і не мають іншого вибору, аніж працювати понаднормово, щоб мати хоч якісь засоби для існування», – йдеться у звіті.

Amazon заявила, що побачила порушення на заводі в березні після аудиту та «негайно зробила запит щодо плану коригувальних дій від Foxconn із детальним описом кроків для усунення виявлених проблем».

Виробник побутової техніки Foxconn заявив, що «усвідомлює» інформацію, подану у звіті та проводить «повне розслідування».

У своїй заяві Foxconn зазначила, що перегляд зарплатні «проводиться регулярно, і компанія гарантує, що надасть винагороду співробітникам, які працюють більш, ніж передбачено законом».

«Така винагорода включає базову зарплатню, виплати за будь-яку понаднормову роботу, житло та інші надбавки, а також фінансові стимули та бонуси», – повідомили в компанії.

«Інші важливі проблеми включають неадекватну пожежну безпеку, відсутність достатнього обладнання, відсутність чинної профспілки та суворе керівництво, яке словесно ображає працівників», – зазначається у звіті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті