Голова Донецької ВЦА Жебрівський подав у відставку

Голова Донецької ВЦА Жебрівський подав у відставку

У середу, 13 червня, заяву розгляне Кабмін

Голова Донецької ВЦА Жебрівський подав у відставку
голова донецької ВЦА Павло Жебрівський
Фото Facebook zhebrivskyi

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський попросив президента України про відставку. Про він це повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«У суботу зустрівся з президентом України Петром Порошенком та попросив його про мою відставку. Він мою заяву прийняв, і у середу її має розглянути Кабмін», – повідомив Жебрівський.

Він зазначив, що на відповідний пост його призначили рівно три роки тому і вони були дуже насичені.

Разом з цим він повідомив, що за три роки в області вже відкрито 12 капітально відремонтованих опорних шкіл, до 1 вересня відкриється ще 12, а до кінця 2018 року їх буде вже 30; понад півтори сотні дрібних підприємців отримали кошти на втілення своїх бізнес-ідей в межах проекту «Український донецький куркуль», і цей проект продовжується; завдяки реалізації обласних та державних програм уже понад дві сотні дітей-сиріт отримали власне житло; відкрито близько сотні молодіжних центрів; півтори сотні спортивних майданчиків та полів зі штучним покриттям; область започаткувала практику освітніх стажувань у Європі для педагогів, підприємців, керівників місцевих громад; Донеччина першою в Україні впровадила європейські норми моніторингу навколишнього середовища; будується за сучасними європейськими технологіями 4 полігони твердих побутових відходів; розгорнута масштабна робота з реконструкції парків та скверів у містах, містечках та селищах; відкриваються Центри надання адміністративних послуг; почали реалізацію проекту зі створення соціальних офісів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті