ФДМ видав 22 накази про початок великої приватизації

ФДМ видав 22 накази про початок великої приватизації

Це перший великий перелік підприємств для продажу за останні 10 років

ФДМ видав 22 накази про початок великої приватизації
Фото: Shutterstock

Фонд державного майна України підписав 22 накази про приватизацію об’єктів із переліку об’єктів великої приватизації.

Про це повідомив керівник ФДМ Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

«Шляху назад немає. Фонд підписав 22 накази про приватизацію об‘єктів великої приватизації. Це перший великий перелік підприємств для продажу за останні щонайменше 10 років. У найближчий час розпочинаємо оголошення конкурсу на відбір радників, аби вже восени вийти на фінішну пряму», – написав він.

Шляху назад немає. Фонд підписав 22 накази про приватизацію об‘єктів великої приватизації. Це перший великий перелік...

Опубликовано Віталієм Трубаровим 11 червня 2018 р.

Як писав Mind, Кабінет міністрів 30 травня 2018 року скоротив перелік об'єктів великої приватизації з 26 до 23 підприємств.

Так, із попереднього анонсованого списку, що складався з 26 об'єктів, було виключено Завод алюмінієвої фольги, ПАТ «Аграрний фонд» та ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

Відтак, до переліку увійшли 5 обласних енергетичних об'єктів: ВАТ «Тернопільобленерго», ПАТ «Запоріжжяобленерго», акціонерна компанія «Харківобленерго», АТ «Миколаївобленерго», ПАТ «Хмельницькобленерго», а також «Центренерго».

Як раніше пояснював керівник Фонду держмайна Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook, 18 об'єктів вже знаходяться в управлінні фонду, зокрема вищезгадані об'єкти, а також Херсонська ТЕЦ, Дніпровська ТЕЦ, Криворізька ТЕЦ і Сєверодонецька ТЕЦ, «Азовмаш», «Турбоатом», Запорізький титано-магнієвий комбінат, «Оріана», «Президент-Готель» (100%), Одеський припортовий завод і «Сумихімпром».

Урядовий комітет затвердив перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік. Наступний крок – затвердження Урядом....

Опубликовано Віталієм Трубаровим 3 травня 2018 р.

Держбюджет-2018 передбачає надходження 21,3 млрд грн від приватизації.

Нагадаємо: держбюджет-2017 передбачав 17,1 млрд грн надходжень від приватизації, але натомість поповнився всього на 3,4 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті